דפים

9 במאי 2010

פו הדוב וחבריו - ציורי קיר לחדרי ילדים

אחד הסמלים הבולטים בזרם ציורי קיר הם ציורי קיר בחדרי ילדים .במקום לשבור את הראש באיזה צבע צובעים את חדר הילדים פשוט אפשר לצייר ציור מעולם הדמיון


טיגריס מנגן על החליל. פו וחזרזיר ומקשבים. ציור הקיר בחדר תינוקות. תל-אביב
פו הדוב, טיגר וחזרזיר– ציור הקיר בחדר תינוקות. טיגר מנגן על החליל. פו וחזרזיר יושבים על הדשא ומקשבים למנגנה. הקירות עוצבו בעזרת ציור בועות סבון. מיקום: תל-אביב, דירה פרטית. ציירת פלורה.


פו הדוב ואיה – ציור הקיר בחדר תינוקות. פו ביחד עם חמור איה יושבים על הדשא.
פו הדוב ואיה – ציור הקיר בחדר תינוקות. פו ביחד עם חמור איה יושבים על הדשא. הקירות עוצבו בעזרת ציור בועות סבון. מיקום: אשקלון, דירה פרטית. ציירת פלורה.


פו הדוב, חזרזיר טיגריס – ציור הקיר בחדר תינוקות. אשדוד, דירה פרטית.
פו הדוב, חזרזיר טיגריס – ציור הקיר בחדר תינוקות. פו ביחד עם טיגריס וחזרזיר משחקים על הדשא. הקירות עוצבו בעזרת ציור בועות סבון. מיקום: אשדוד, דירה פרטית. ציירת פלורה.


פו הדוב, עיצוב חדר המתנה בבריכת דרך המים באשדוד
עיצוב חדר המתנה בבריכת דרך המים באשדוד. קיר המרכזי עוצב ע"י ציור דמויות מהסיפור פו הדוב. פו יחד עם חזרזיר המעופפים על העפיפון, טיגריס, איה ורו הקנגורו משחקים על הדשה. הקירות עוצבו בעזרת ציור בועות סבון.
ציירת פלורה


עיצוב קופת חולים מאוחדת. עיצוב חדר המתנה לרופאת ילדים
עיצוב קופת חולים מאוחדת. עיצוב חדר המתנה לרופאת ילדים בעזרת ציור דמויות מהסיפור פו הדוב. פו, טיגר, פיל נפיל, איה, חזרזיר ורו הקנגורו. קירות עוצבו בעזרת ציור בועות סבון.מיקום: אשדוד, קופת חולים מאוחדת, מרפאה רובע ה`, חדר המתנה לרופאת ילדים.


פו הדוב וחזרזיר – ציור הקיר בחדר תינוקות
פו הדוב וחזרזיר – ציור הקיר בחדר תינוקות. פו ביחד עם חזרזיר משחקים על הדשא. הקירות עוצבו בעזרת ציור בועות סבון. מיקום: חולון, דירה פרטית.


פו הדוב, טיגר ,חזרזיר ואיה – ציור על הקיר בחדר תינוקות
פו הדוב, טיגר ,חזרזיר ואיה – ציור על הקיר בחדר תינוקות. הקירות עוצבו בעזרת ציור בועות סבון. מיקום: בית שמש, דירה פרטית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה